Motto: Každý den jsem mu musela předkládat soupis toho, co jsem za den udělala, když se mu nezdál dostatečný, zbil mne...

Legální bití žen

13. července 2007 v 1:03 | Fatimé |  Quoran
Islám je právem kritizován, protože Korán nařizuje mužům bít neposlušné ženy. Aláh nařizuje mužům bít své ženy, pokud pokračují ve vzpurném chování vůči svým mužům. Následkem toho se tento aspekt islámu stal předmětem odsuzování, neboť mužům umožňuje fyzicky napadnout svojí ženu.
Obhájci islámu jako Badawi se snaží před nemuslimskou veřejností o politicky korektní reinterpretaci. Stejně jako právníci Bílého domu se Badawi snaží o vylepšení obrazu islámu spíše než o odhalení pravdy. Konec konců, nechtějí, aby byl islám vnímán jako náboženství ponižující ženy, obzvláště ne na západě. To by mohlo zastrašit potenciální konvertity. Důsledkem toho bylo muslimskými obhájci podniknuto mnoho pokusů o oslabení postoje Koránu, nebo o jeho zobrazení v odlišném světle.
V tomto vyvrácení prozkoumám Badawiho apologetiku a srovnám ji s množstvím hadísů a dalších islámských textů. Rád bych osvětlil skutečný postoj islámu k bití žen. Je, jak uvidíme, poněkud tvrdší než jsou Badawi a další muslimové ochotni veřejně přiznat. Neobviňuji je proto, že se za to stydí; legalizace bití žen je pro společnost pohromou. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 PETRA PETRA | 23. června 2008 v 15:41 | Reagovat

ISLÁMEM SE ZABÝVÁM DLOUHO A MŮŽU ŘÍCT ŽE HO UŽ ANI NEPOKLÁDÁM ZA NÁBOŽENSTVÍ ALE ZA FAŠISTICKOU NÁSILNOU A SILNĚ PROTIŽENSKOU SEKTU....SNAŽÍCÍ SE NALÁKAT DALŠÍ ZÁJEMCE POD SLIBEM RÁJE ALE REALITA JE MNOHEM HORŠÍ ZVLÁŠT POTOM CO BUDETE CHTÍT Z ISLÁMU VYSTOUPIT.ČEKÁ VÁS MÍRUMILOVNÝ ISLÁM V CELÉ KRÁSE.HROZÍ VÁM SMRT

2 Autor Autor | E-mail | 9. srpna 2008 v 19:15 | Reagovat

Petro můžeš mi napsat na email?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama